Тренінг з протидії емоційному професійному вигоранню для правозахисниць

Український жіночий фонд оголошує набір на тренінг з протидії емоційному професійному вигоранню, який відбудеться 10-11 грудня в м.Київ.

  ПРО НАС
IREX Європа, громадська організація з Франції, та національний партнер Український жіночий фонд реалізовують ініціативу, яка спрямована на підтримку й посилення лідерських навичок активісток, які просувають права жінок та дівчат.
У рамках діючої ініціативи ми запрошуємо представниць жіночих організацій взяти участь у 2-денному тренінгу з протидії емоційному професійному вигоранню, що відбуватиметься у м. Києві, 10-11 грудня 2019 року.
Ми запрошуємо подаватись до участі у конкурсі жінок та дівчат хто:
• є активістками/правозахисницями у сфері захисту прав жінок та дівчат;
• працюють (або є волонтерками) в громадських організаціяй, або залучені до організації і проведення правозахисних кампаній;
• мають громадянство України і проживають на території України;
• мають потребу у психологічній підтримці, що виникла у результаті їхньої професійної діяльності, і у випадку необхідності можуть це довести.

  Мета тренінгу:
Підтримати правозахисниць та активісток, які знаходяться у стані вигорання (або іншій виснажливій ситуації) та за допомогою отриманих під час тренінгу інструментів та методик, спробувати пом’якшити вплив існуючого тиску з боку антигендерних рухів, та\або інших негативних впливів.

 Для участі у тренінгу необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням https://forms.gle/jtUBBjrTfetQyviM6 до 8 листопада 2019 включно.
Участь в тренінгу є безкоштовною, відібрані учасниці будуть забезпечені всім необхідним під час проведення тренінгу. Український жіночий фонд гарантує безпеку та нерозголос.
Додаткову інформацію за конкурсом можна отримати електронною поштою o.melnyk@uwf.org.ua

Джерело

One thought on “Тренінг з протидії емоційному професійному вигоранню для правозахисниць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *