UN Women оголосили конкурс історій про жінок та дівчат

UN Women оголосили збір історій про жінок та дівчат, які зробили вагомий внесок у їхні громади та суспільство загалом з питань сприяння гендерній рівності та розширенню можливостей жінок.

«Із нагоди відзначення 25-ї річниці Пекінської декларації та Платформи дій, підрозділ Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (Структура UN Women) буде вшановувати сильних героїнь, що допомагають боротися з гендерною нерівністю – однією з найбільших перешкод, із якою все ще стикається світ», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що структура UN Women шукає історії для збірки, куди увійдуть розповіді, розраховані на юних читачок і покликані надихнути їх на успіх. Взяти участь у конкурсі можуть усі, в кого є що розповісти про жінок і дівчаток, котрі істотно вплинули на просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

Заявки на подання історій (англійською, французькою, іспанською, турецькою або російською мовою) потрібно надсилати на адресу ECA.programme@unwomen.org, поставивши в копію Урядову уповноважену (levchenko@kmu.gov.ua) з темою «Regional Collection of Tales – Transformative Stories, Transforming Lives».

Усі деталі та вимоги можна прочитати тут.

Дедлайн: до 30 вересня 2019 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *