Виборча школа «Виборчі системи та представництво жінок у політиці»

Міжнародна Фундація Виборчих Систем (IFES) оголошує відбір слухачок/ів на 4-денну виборчу школу «Виборчі системи та представництво жінок у політиці».

Захід відбудеться 4 – 7 листопада 2019 року в Київській області.

До участі запрошуються: представники та представниці громадських організацій і засобів масової інформації, які приділяють увагу ґендерному аспекту в сфері виборів.

Програма курсу. Навчальний курс охоплює ключові аспекти виборчого законодавства і його практичне використання. Основний акцент буде зроблено на правилах і процедурах, які впливають на здатність чоловіків та жінок брати участь у виборах і політичному процесі на рівних засадах.

Організаційна інформація. Проект IFES забезпечує усім учасницям/кам:
• навчальні матеріали;
• харчування у період проведення тренінгу;
• проживання в готелі;
• відшкодування витрат на проїзд.

Кількість учасниць/ків обмежена, тому відбір буде проводитись на конкурсній основі.

Заявки приймаються до 6 жовтня 2019 року включно. Про участь у навчанні та організаційну інформацію буде повідомлено до 18:00, 11 жовтня 2019 року.

З питань участі у Виборчій школі звертайтеся до старшої координаторки проектів IFES Україна Надії Пашкової, npashkova@ifes.org.

IFES створює умови для рівної участі чоловіків та жінок, заохочується участь представниць/ків етнічних та релігійних меншини; корінних народів; представниць/ків ЛГБТ спільноти, ВПО, людей з інвалідністю та молоді.
Захід відбудеться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Для участі заповніть, будь-ласка, анкету

One thought on “Виборча школа «Виборчі системи та представництво жінок у політиці»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *