В Житомирі відкрито реєстрацію на новий тренінговий курс “3-D школа: дебати, дискусія, діалог”

    МГО “Сучасний формат” запрошує викладачів, вчителів та громадських активістів із Житомира та Житомирської області до участі у навчальному тренінговому курсі “3-D школа: дебати, дискусія, діалог”.

     Перший тренінговий модуль курсу відубеться з 31 березня – 2 квітня 2017 року у Житомирі.

    Основна мета проекту – підвищення рівня громадської освіти викладачів та громадських діячів Житомирщини шляхом розвитку їхніх компетенцій та навичок критичного мислення, ведення дискусій, дебатів та діалогу.

    Цільова аудиторія проекту – викладачі вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів, а також представники громадських організацій Житомир і Житомирська область.

    Проект спрямований на молодь у віці від 25 до 35 років.

     В рамках проекту заплановано проведення 3-ох навчальних тренінгових модулі.

    Проект передбачає проведення першого Житомирського регіонального дебатного турніру. Учасники тренінгових модулів готуватимуть свої команди для участі у дебатному турнірі (вікова категорія учасників турніру 16-22 роки).

    Для участі у проекті необхідно заповнити онлайн анкету. Заявки приймаються до 27 березня 2017 року (включно).

   Усі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгового модулю, а для іногородніх учасників буде забезпечено проживання у готелі та компенсовано витрати на проїзд.

   За детальною інформацією щодо участі у проекті звертайтеся до Молодіжної громадської організації “Сучасний Формат”:

(0412) 46-10-86, (096) 627-78-52, контактна особа – Марина Хайнак

     Навчальний курс здійснюється Молодіжною громадською організацією “Сучасний Формат”  в рамках проекту DVV International in Ukraine “Регіональні голоси – будуємо мости для демократії” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *