Відкрито набір до другої Школи молодіжного активізму

УВАГА ВСІМ МОЛОДІЖНИМ АКТИВІСТАМ, АКТИВІСТКАМ ТА ТИМ ХТО ХОЧЕ НИМИ СТАТИ!

Відкрито набір до нової групи на другу Школу молодіжного активізму в рамках проекту «Встоїмо Разом!», яка відбудеться 30 червня – 3 липня 2017 в Хмельницькому.

Організатором Школи є ВМГО «Українська студентська спілка» за підтримки Фонду Міжнародного Розвитку християнської демократії».

Під час Школи учасники та учасниці разом будуть навчатися, ділитися знаннями та досвідом щодо надзвичайно актуальної на сьогоднішній день для України тематики: розвиток молодіжного активізму.

До участі в заході запрошуються представники громадських організацій, активні студенти, представники муніципалітетів (вік 18-35 років).

Організатори беруть на себе витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням учасників, але не покривають проїзд до Хмельницького.

Бажаючим взяти участь у Школі необхідно заповнити аплікаційну форму (додано посилання) і надіслати її до 27 червня 2017 р.(включно) на адресу annamasna15@gmail.com.

https://docs.google.com/…/1TX2oHfKrsjnTGAxlCmem4jr-YK…/edit…

Відбір учасників заходу здійснюватиметься на конкурсній основі.

Результати відбору будуть повідомлені всім до 28 червня 2017 р. (включно).

Апліканти, які пройшли відбір, отримають запрошення до участі в Школі та інформацію з приводу всіх організаційних моментів до 28 червня 20017 р. (включно).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *