Вирушай у Євротур Житомиром!

    24 вересня о 12-30 відбудеться молодіжний квест “Євротур Житомиром” у рамках урбаністично-культурного заходу “Майстерня міста Житомир”.
Квест має на меті показати учасникам проекту місто Житомир з іншого боку, не з вікна маршрутки по дорозі на навчання/роботу, а пішки або на велосипеді. Довести, що Житомир – європейське місто. Шляхом проведення квесту, МГО “Сучасний Формат” прагне краще ознайомити учасників проекту з історико-культурною спадщиною міста та популяризувати пішохідні та вело прогулянки.
Вже досить давно спостерігається нездорова тенденція до знецінення історико-культурного значення міста Житомир. Здебільшого, це пов’язано з тим, що мешканці міста часто самі зневажливо про нього висловлюються, тим самим формуючи образ міста у свідомості людей, які його ще навіть не відвідали. Замість того, щоб пишатися своїм містом та активно це пропагувати, як роблять львівяни наприклад, житомиряни воліють називати місто сірим, нудним, не красивим. Причиною такого тотального знецінення є те, що зачасту, мешканці міста не знають нічого, або знають надто мало про історію міста та рідко звертають увагу на позитивні сторони Житомира. Це квест, який має на меті показати історико-архітектурні пам’ятки міста Житомир, проводячи паралелі з подібними памятками у Європі. В ході квесту, учасникам у жартівливій, легкій для сприймання формі буде донесено історію відвіданих ними місць, їх значення для жителів міста. Учасники квесту зможуть побачити Житомир з іншого боку, не сірим та нудним, а яскравим, витонченим, гордим та веселим, прогулюючись вуличками пішки або на велосипеді.
    Житомир вартий того, щоб по ньому просто гуляти.
Передбачається, що у квесті візьме участь 8-10 команд по 4 особи в кожній команді.
Для участі у заході слід заповнити реєстраційну форму.
Джерело:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *