Як найменша ОТГ Житомирщини отримує найвищі показники залучення грантових коштів

Високівська громада, хоч і є найменшою в області за кількістю населення, проте постійно демонструє високі показники у співпраці громадського сектору та органів місцевого самоврядування у залученні грантових коштів для вирішення проблем спільноти.

Черговим яскравим доказом цього став новий спільний проєкт ГО “Добробут Високого” та сільської ради Високівської ОТГ «Підвищення громадської безпеки та соціального комфорту центрального публічного простору у Високівській громаді». Проєкт реалізується в межах програми малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Нам вдалось, завдяки співпраці з сільською радою, розробити всю необхідну документацію, податись на відповідний конкурс та, все ж таки, виграти грант. Сума грантового фінансування складає 80 000 грн. Ще 19 000 грн  співфінансування надала сільська рада. Наш проєкт направлений на підвищення рівня громадської безпеки та соціальної згуртованості у Високівській ОТГ шляхом створення безпечного відкритого публічного середовища, де кожен відвідувач та відвідувачка буде відчувати себе комфортно та безпечно.

Так, за кошти першого траншу, а це 72 тис. грн. вже прокладено підземні електричні комунікації в парку, закуплено LED  світильники, розпочато монтажні роботи по їх встановленню та підключенню, придбано  та встановлено 4 камери відеоспостереження із супутнім обладнанням, щоб найбільш відвідувані місця нашої громади були справді безпечними. Наша громадська організація «Добробут  Високого» –  дієва, активна організація, яка не хоче зупинятися на досягнутому та хоче змінювати життя на краще. І ми готові та відчуваємо в собі сили та впевненість до реалізації  наступних проєктів і надалі. – зазначила Ольга Дикунець, керівниця цього проєкту.

З першими напрацюваннями вже можна ознайомитись на фото нижче.


Проєкт «Підвищення громадської безпеки та соціального комфорту центрального публічного простору у Високівській громаді» реалізується ГО “Добробут Високого” за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *