Жіноча самоорганізація як поштовх до єднання і розвитку місцевих громад

Як повідомляє активний учасник нашої платформи БГО “Нитка Аріадни” У селищі Хорошів уже третій рік активно працює жіночий клуб «Струни серця». Його очолює Петрунеля Горбачевська. У минулому вона – працівник податкової інспеції та постійна учасниця художньої самодіяльності, ініціативна, творча, активна жінка.

Клуб об’єднує жінок здебільшого передпенсійного і пенсійного віку. Його найбільш активними учасницями є очільниці та членкині жіночих організацій району. Зокрема  Галина Мінялук – голова благодійної жіночої організації «Нитка Аріадни», Зофія Райковська – голова районної жіночої ради, Валентина Онофріюк – голова організації «Територіальний жіночий центр».

DSC09006

У клубі проводяться різноманітні майстер-класи – з образотворчого мистецтва, рукоділля, кулінарії та інші. Тут читають і слухають поезію, співають пісень, діляться проблемами і отримують поради з їх вирішення, організовують різні культурні заходи та цікаві екскурсії. Жінки клубу побували в Києві в дендропарку ім. Гришка, милувалися красою квітучого бузку, були на виставах Житомирського обласного академічного драматичного театру ім. Івана Кочерги, захоплювалися фонтанами Вінниці та побували у музеї Івана Пирогова. Тут також цікавляться історією та багатствами рідного краю: організували творчу поїзку в «Українську світлицю» Діани Перетейко в Іршанськ і екскурсію в місцевий Музей коштовного та декоративного каміння.

DSC00680

Жінки клубу творчо відзначають дні народження та народні свята, влаштовують виставки декоративно-прикладного мистецтва, цікаво та змістовно проводять дозвілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *