Зимова школа з допомоги постраждалим від торгівлі людьми

  Протягом трьох днів учасники заходу матимуть можливість отримати додаткові знання у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема, що стосується тенденцій та ризиків даної проблеми, шляхів уникнення потрапляння в такі ситуації та про національний механізм надання допомоги особам, які постраждали від такого явища. Учасників також буде ознайомлено з кращими європейськими практиками роботи соціальних працівників та психологів при наданні соціальних послуг та допомоги постраждалим.

До участі в Зимовій школі запрошуються студенти старших курсів вищих навчальних закладів за напрямком підготовки працівників соціальної сфери та психологів. Заявки будуть розглянуті на конкурсній основі. Всі апліканти до 27 січня 2020 року включно мають заповнити форму. Про результати відбору успішних кандидатів буде поінформовано до 04 лютого 2020 року.

Захід організовується у рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні», що реалізується за фінансової підтримки урядів Канади та США. Загальною метою проекту є посилення спроможності органів державної влади у сфері протидії торгівлі людьми, а також посилення спроможності державних органів та громадських організацій надавати відповідну допомогу постраждалим від торгівлі людьми.

  Вимоги до учасників:

Зимова школа відкрита для студентів 4-5 курсів вищих навчальних закладів за напрямком підготовки працівників соціальної сфери та психологів. Робоча мова школи – українська.

Заявка повинна складатись з:
Заповнена аплікаційна форма https://forms.gle/44bncsHUFQUm7xsJ8
Мотиваційний лист (не більше 500 слів) із зазначенням мети участі у заході та очікувань від нього;
Перевагою буде наявність Сертифікату про проходження онлайн курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» (https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EdEra_OSCE+ST101+ST101/about);

Витрати учасників: участь у Зимовій школі є безкоштовною. Дорожні витрати, поселення та харчування забезпечуються організатором.

  Контактна інформація: із запитами про додаткову інформацію прохання звертатись до асистентки проектів Програми «Безпека людини» Координатора проектів ОБСЄ в Україні Катерини Кір’ян, Kateryna.Kirian@osce.org, +38(093) 623 80 38.

Деталі на сайті тут: https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/443695.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *