Молодіжний працівник у #kreativ_space

З чого розпочати роботу молодіжного центру? Звісно з навчання команди, щоб бути на одній хвилі молодіжної роботи!
Саме з такого кроку розпочала свою діяльність команда Молодіжного центру Житомирщини #kreativ_space. 14-16 серпня було проведено базовий тренінг програми “Молодіжний працівник” з досвідченими та професійними тренерками Angelika Tymchenko (директорка Ніжинського міського молодіжного центру) та Оленка Левченко (в.о. директора Черкаський обласний молодіжний центр )
Тож протягом насичених трьох днів учасники:
  • Досліджували молодіжну роботу і молодіжну політику.
  • Проводили опитування серед молодих людей (куди ж без дослідження потреб молоді!)
  • Пропрацювали форми і методи молодіжної роботи.
  • Проаналізували компетенції молодіжних працівників та працівниць згідно Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.
Також провели міні-Живу Бібліотеку, де живою книгою завітав Viktor Sipieiev, ділився досвідом діяльності та кар’єрного росту молодіжного працівника, інформацією про європейський досвід молодіжної роботи та можливості програм Ради Європи, а також зробив важливий акцент на оновленні нормативної бази молодіжної політики України.
А учасники та учасниці тренінгу уже і міні-стратегічну сесію для команди МЦ провели! У результаті визначили мету на напрями діяльності закладу, а також у форматі Світового Кафе напрацювали ідеї по 4 ключовим напрямам. Тепер у кожного члена та членкині команди є індивідуальний план роботи на півроку.
Для більшості це був перший корпоративний тренінг військового часу (і повітряні тривоги, на жаль, стали частиною нашої реальності), бо учасники/учасниці навчання – новостворена команда молодіжного центру.

Тренінг організовано ГО “Інститут Креативних Інновацій” у співпраці з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІССЕФ).

Leave a Reply

%d bloggers like this: